Adults division 1  |  competitie 2017-2018  |  Adults division 1

Stand competitie
Wedstrijdkalender competitie

Teams

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

Tornado Floorball Brussels

Floorballteam Strijtem A

FBC Stimulo Spartans

Fireballs Tielt Red

FT Atom Eagles A

Black Cobra's Gent

P

14

14

14

14
14

14
14
14

V

12

10

9

6

5

5

3

1

D

1

2

2

1

2

0

2

0

L

1

2

3

7

7

9

9

13

Avg

52

44

54

-24

-3

-4

-25

-94

(GF-GA)

(89-37)

(92-48)

(91-37)

(53-77)

(60-63)

(61-63)

(49-74)

(44-138)

Pts

25

22

20

13

12

10

8

2

Datum

17-09-2017

01-10-2017

15-10-2017

22-10-2017

12-11-2017

19-11-2017

10-12-2017

 

21-01-2018

25-02-2018

04-03-2018

11-03-2018

18-03-2018

25-03-2018

22-04-2018

Wedstrijd

Fireballs Tielt Red - Black Cobra's Gent

(1-1;2-0;2-1)

FBC Stimulo Spartans - Black Cobra's Gent

(2-0;3-1;4-2)

Black Cobra's Gent- Floorballteam Strijtem A

(1-3;3-2;1-1)

FT Atom Eagles A - Black Cobra's Gent

(2-0;3-1;0-1)

Juventus Floorball Club - Black Cobra's Gent

(2-1;6-0;7-0)

Black Cobra's Gent- TMD Aalst

(1-3;1-5;3-6)

Tornado Floorball Brussels- Black Cobra's Gent

(5-1;4-1;4-0)

 

Black Cobra's Gent - Fireballs Tielt Red

(2-1;2-2;1-4)

Black Cobra's Gent - FBC Stimulo Spartans

(1-2;1-2;2-6)

Floorballteam Strijtem A - Black Cobra's Gent

(2-3;4-1;2-2)

Black Cobra's Gent - FT Atom Eagles A

(1-2;2-1;2-0)

Black Cobra's Gent - Juventus Floorball Club

(1-5;0-3;0-2)

TMD Aalst - Black Cobra's Gent

(4-0;6-0;4-1)

Black Cobra's Gent - Tornado Floorball Brussels

(1-6;1-6;0-7)

Score

 

5 - 2

9 - 3

5 - 6

5 - 2

15 - 1

5 - 14

 

13 - 2

5 - 7

4 - 10

8 - 6

5 - 3

1 - 10

14 - 1

2 - 19

1

2

3

4

5

6

7

8

Wedstrijdkalender beker van België

Datum

17-12-2017

Wedstrijd

Black Cobra's Gent - Les Renards de La Hulpe

Eighth-finals: (1-4;1-3;1-2)

Score

 

3 - 9

Concretere informatie omtrent de wedstrijden zoals de locatie, het uur en dergelijke kan je vinden in onze kalender!

U19  |  competitie 2017-2018  |  U19

Stand competitie
Wedstrijdkalender competitie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Pts

14
13
10
10

10
8
5
2
0

(GF-GA)

(81-22)

(63-22)

(42-37)

(52-14)

(38-28)

(38-23)

(41-42)

(20-119)

(9-77)

Avg

59
41
5
38
10
15

-1

-99

-68

L

1
1
3
3
3
4
5
7
8

D

0
1
0
0
0

0
1
0
0

V

7
6
5
5
5
4
2
1

0

P

8
8
8
8
8
8
8
8
8

Teams

Kraainem Tigers

Waterloo Lions

Fireballs Tielt

FBC Stimulo Denderleeuw

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

Les Renards de La Hulpe

Black Cobra's Gent

FT Atom Eagles

Wedstrijd

Fireballs Tielt - Black Cobra's Gent

(3-2;4-0;3-0)

Black Cobra's Gent - Les Renards De La Hulpe

(2-3;4-0;3-0)

FT Atom Eagles - Black Cobra's Gent

(1-3;1-0;0-1)

Black Cobra's Gent - Juventus Floorball Club

(0-3;0-3;1-7))

FBC Stimulo Denderleeuw - Black Cobra's Gent

(10-0;5-0;7-1)

Black Cobra's Gent - TMD Aalst

(1-4;1-3;1-4)

Kraainem Tigers - Black Cobra's Gent

(9-1;10-1;10-2)

Black Cobra's Gent - Waterloo Lions

(1-8;1-5;0-7)

Datum

23-09-2017

07-10-2017

14-10-2017

21-10-2017

02-12-2017

20-01-2018

03-03-2018

24-03-2018

Score

 

10 - 2

3 - 12

2 - 4

1 - 13

22 - 1

3 - 11

 

29 - 4

 

2 - 20