Adults division 2 & 3 West |  competitie 2018-2019  |  Adults division 2 & 3 West

Stand competitie
Wedstrijdkalender competitie

1

2

3

4

5

6

7

8

Div 2 - A Team

Panthers de Hannut

Juventus FBC Bianconeri

FBC Kraainem Tigers

Black Cobra's Gent A

Tornado Hurricanes

TMD Aalst Gold

Union Beynoise Unihockey

Redskins Cherokees

P

14
14
14
14
14
14
14
14

V

11
8
8
7
6
5
3
0

D

3
4
0
2
4
2
1
0

L

0
2
6
5
4
7
10
14

Avg

54
26
-1
34

17

6

-42

-94

(GF-GA)

(98-44)

(58-32)

(51-52)

(84-50)

(65-48)

(50-44)

(50-92)

(23-117)

Pts

25

20

16

16

16

12
7

0

Datum

23-09-2018

30-09-2018

forfait

18-11-2018

25-11-2018

09-12-2018

16-12-2018

27-01-2019

10-02-2019

17-02-2019

24-02-2019

17-03-2019

24-03-2019

31-03-2019

Wedstrijd

Tornado Hurricanes - Black Cobra's Gent A

(0-1;3-0;4-1)

Panthers de  Hannut - Black Cobra's Gent A

(3-0;1-3;2-3)

Black Cobra's Gent A - FBC Kraainem Tigers

(5-0;0-0;0-0)

Redskins Cherokees - Black Cobra's Gent A

(1-7;0-5;2-8)

Juventus FBC Bianconeri - Black Cobra's Gent A

(0-2;2-2;4-1)

Black Cobra's Gent A - TMD Aalst

(0-2;2-1;4-1)

Un. Beynoise Unihockey - Black Cobra's Gent A

(1-3;2-2;0-4)

Black Cobra's Gent A - Tornado Hurricanes

(5-1;3-0;2-1)

Black Cobra's Gent A - Panthers De Hannut

(0-0;0-4;3-2)

FBC Kraainem Tigers - Black Cobra's Gent A 

(0-0;1-2;3-1)

Black Cobra's Gent A - Redskins Cherokees

forfait - (5-0;0-0;0-0)

Black Cobra's Gent A - Juventus FBC Bianconeri

(00-2;1-0;1-0)

TMD Aalst Gold - Black Cobra's Gent A

(0-2;2-0;3-2)

Black Cobra's Gent A - Un. Beynoise Unihockey

(1-0;2-1;1-1)

Score

 

7 - 2

6 - 6

5 - 0

3 - 20

6 - 5

6 - 4

3 - 9

10 - 2

3 - 6

4 - 3

5 - 0

2 - 2

5 - 4

4 - 2

1

2

3

4

5

6

Div 3 West - B Team

Fireballs Tielt White

Floorballteam Strijtem B

Fireballs Tielt Black

FBC Stimulo Falcons

Black Cobra's Gent B

FT Atom Eagles B

P

10
10
10
10
10
10

 

V

10
6
5
4
3
0

D

0
0
1
1
2
0

L

0
4
4
5
5
10

Avg

53

6
9
7
-5

-70

(GF-GA)

(76-23)

(38-32)

(39-30)

(49-42)

(54-59)

(23-93)

Pts

20
12
11
9
8
0

Datum

23-09-2018

14-10-2018

18-11-2018

25-11-2018

 

16-12-2018

 

20-01-2019

 

27-01-2019

 

10-02-2019

 

17-02-2019

 

24-02-2019
 

Wedstrijd

Black Cobra's Gent B - FBC Stimulo Falcons

(3-1;2-5;5-4)

Black Cobra's Gent B - FT Atom Eagles B

(3-1;4-1;2-2)

Floorballteam Strijtem B - Black Cobra's Gent B

(3-0;1-1;2-1)

Black Cobra's Gent B - FIreballs Tielt White

(1-2;1-2;1-2)

Black Cobra's Gent B - Fireballs Tielt Black

(1-2;2-3;1-3)

FBC Stimulo Falcons - Black Cobra's Gent B

(2-0;2-2;1-1)

FT Atom Eagles B - Black Cobra's Gent B

(0-3;1-5;1-3)

Black Cobra's Gent B - Floorballteam Strijtem B

(0-0;0-1;3-1)

Fireballs Tielt White - Black Cobra's Gent B

(4-3;3-0;4-1)

Fireballs Tielt Black - Black Cobra's Gent B

(1-3;2-1;3-0)

Score

 

10 - 10

9 - 4

6 - 2

3 - 6

4 - 8

5 - 3

2 - 11

3 - 2

11 - 4

5 - 5

Wedstrijdkalender beker van België

Concretere informatie omtrent de wedstrijden zoals de locatie, het uur en dergelijke kan je vinden in onze kalender!

Datum

16-09-2018

04-11-2018

04-11-2018

02-12-2018

Wedstrijd

Black Cobra's Gent B - FBC Sharks Meix

(2-1;1-2;1-1)

Black Cobra's Gent A - Juventus FBC Bianconeri

(3-0;2-7;7-3)

FBC Stimulo Spartans - Black Cobra's Gent B

(1-1;3-0;3-0)

Black Cobra's Gent A - FBC Stimulo Spartans

(0-0;0-0;0-0)

Score

 

5 - 4

12 - 5

7 - 1

0 - 0

U19  |  competitie 2018-2019  |  U19

Stand competitie

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

L

1
2
2
3
4
3
4
4
6

8

D

0
0
0
0
0
2
1
3
1
1

V

8
6
6
5
4
3
3
1
1
0

P

9
8
8
8
8
8
8
8
8
9

Teams

FBC Stimulo Denderleeuw

Les Renards de La Hulpe

Fireballs Tielt

Juventus Floorball Club

TMD Aalst

Panthers de Hannut

Floorballteam Strijtem

FBC Kraainem Tigers

Black Cobra's Gent

FT Atom Eagles

Avg

59
62
49
16
14
-9
-12

-45

-50

-84

Pts

16
12
12
10
8
8
7
5
3
1

(GF-GA)

(78-19)

(86-24)

(73-24)

(38-22)

(50-36)

(28-37)

(38-50)

(24-69)

(35-85)

(15-99)

Wedstrijdkalender competitie

Datum

15-09-2018

29-09-2018

13-10-2018

24-11-2018

08-12-2018

26-01-2019

16-02-2019

16-03-2019

30-03-2019

Wedstrijd

FBC Kraainem Tigers - Black Cobra's Gent

(2-2;2-2;1-1

Black Cobra's Gent - FT Atom Eagles

(4-0;3-1;7-1)

FBC Stimulo Denderleeuw - Black Cobra's Gent

(4-0;5-1;6-0)

Black Cobra's Gent - Juventus Floorball Club

(2-2;1-4;1-1)

Fireballs Tielt - Black Cobra's Gent

(5-0;3-0;7-1)

Panthers de Hannut- Black Cobra's Gent

(1-0;2-1;2-2)

Black Cobra's Gent - Floorballteam Strijtem

(1-4;0-2;3-3)

Les Renards de La Hulpe - Black Cobra's Gent

(9-2;9-0;9-1)

Black Cobra's Gent - TMD Aalst

(1-4;1-2;0-5)

Score

 

5 - 5

14 - 2

15 - 1

4 - 7

15 - 1

5 - 3

4 - 9

27 - 3

2 - 11